Dilim Kokoreç

Dilim Kokoreç

Dilim Kokoreç

Son zamanların en çok tercih edilen sokak lezzetlerinin başında kokoreç yer almaktadır. Ülkemizde çeşitli yörelerde ve mutfaklarda yer alan kokoreç, süt kuzunun ince bağırsağından ve mumbarından hazırlanmaktadır. Özenle hazırlanan ve şişe sarılan kokoreç özel olarak pişirilmektedir. Kokoreç pişirilirken meşe odunu kullanılır. Meşe odununda pişen kokoreç kendi lezzetini korur. Kokoreç, özel şişlere sarılarak pişirilir. Pişirme işleminde şişler düzenli olarak çevrilir ve kokorecin tamamının pişmesi sağlanır. Kokoreç üretiminde ve satışında ön plana çıkan firmamız dilim kokoreç satışı yapmaktadır. Dilim halde satışa sunulan kokoreç evde kolaylıkla pişirilebilir.

Dilim Kokoreç Nasıl Pişirilir?

Kokoreç üretimi yapıldıktan sonra kokoreç pişirilmeden önce dilim halinde kesilir. Kesilen dilimler özel paketlere yerleştirilir. Paket içerisindeki dilimler dondurularak ya da yarı pişirilmiş halde satışa sunulur. Dondurulmuş dilim kokoreç pişirilmeden önce oda sıcaklığında bekletilir. Bu sayede kokorecin pişirmek için uygun hale gelmesi sağlanır. Dondurulmuş kokoreç pişirme yöntemleri:

  • Fırında pişirilebilir.
  • Tavada pişirilebilir.
  • Mangalda pişirilebilir.

Genellikle tavada dilim kokoreç pişirmek daha kolay ve lezzetlidir. Kokoreç, tavada her iki tarafı da eşit şekilde pişirilir. Tavada pişirilen kokoreç ekmek arası ya da dürüm olarak servis edilebildiği gibi porsiyon olarak da servis edilebilir. Dilim halde satışa sunulan kokoreç siparişi vermek isteyenler Özgün Kokoreç ürünlerini tercih edebilir.

Mangalda Kokoreç Yapımı

Dilimlenmiş kokoreci evde pişirmek isteyenler mangalda pişirmeyi tercih edebilir. Mangalda pişen kokoreç, orijinal lezzete yakın bir lezzete sahiptir. Mangalda dilim kokoreç yapmak isteyenler mangal ateşinde kokoreci eşit olarak pişirmeye özen göstermelidir. Mangalda pişen kokoreç ekmek arası, dürüm ya da porsiyon olarak servis edilebilir.

Lezzetiyle sevilerek tercih edilen kokoreç, doğru ve uygun fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Özel koşullarda hazırlanan ve üretilen kokoreç taze olarak satışa sunulur. Dilimlenmiş kokoreç paket olarak sipariş edilebildiği gibi toptan sipariş edilebilir. Toptan siparişlerle paket siparişlerin fiyatlarında farklılık görülebilir. Fiyatlar değişiklik gösterse de genel olarak doğru ve uygun fiyat aralığında bütçe dostu kokoreç satışı yapılmaktadır. Sizler de istediğiniz zaman kolaylıkla kokoreç hazırlamak ve yemek için Özgün Kokoreç ürünlerini tercih edebilirsiniz.

2 Comments

  1. Hava dedi ki:

    Dilim veya kilo kokorec fiyatini ogrenebilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , ,

Call Now Button