TOPTAN KOKOREÇ

Toptan kokoreç gönderimlerini Özgün kokoreç olarak sipariş hattımız üzerinden alıyoruz ve Türkiye’nin her yerine yapısı bozulmayacak şekilde kargo ile vakumlanmış bir şekilde gönderim yapıyoruz..

Son yıllarda giderek popülerliği artmış bir ürün olan kokoreç en çok tercih edilen sokak lezzetlerinin en başında gelmektedir. Kokoreçi sakatat seven insanların yanı sıra merak edip tadına bakıp beğenen insanlarda epeyce bulunmakta.

Kokoreç kesinlikle ne zararlı bir üründür, nede dinen haramdır. Sakatat olduğu için kuzuların ortamı, kesim ve üretimi son derece temiz ve titiz olmalıdır.. İstanbul, Ankara, Balıkesir ve İzmir gibi büyük şehirlerde perakende ve toptan kokoreç satışı oldukça fazladır. Aslına bakarsanız hemen hemen tüm Türkiye ‘ de toptan kokoreç satışı şu an da vardır. İşte biz de mekanımıza gelemeyen müşterilere ve bizim gibi sıcak kokoreç satışı yapan ufak ölçekteki kokoreç tezgahlarına toptan kokoreç üretim ve satış hizmeti yapmaktayız. Süt kokoreçlerimiz en taze şekilde sizlere sunulmak adına onlarca işlemden geçmektedir.

Özel sarım kokoreç  1 den 6.5 kiloya kadar çiğ kokoreç ve fırınlanmış kokoreçlerimizi ister evinizde; fırında kokoreç, tavada kokoreç, isterseniz mangalda kokoreç olarak pişirip misafirlerinize sunum yapabilirsiniz..

Toptan Kokoreç Çeşitleri

Özel sarım mumbar badem çözlü kuzu kokoreç:

  • 1 kg lık 4 sarım bağırsaklıdır.
  • 3 kg lık 2 sarım bağırsaklıdır.
  • 3,4 kg lık 4 sarım bağırsaklıdır.
  • 5 kg lık 3 sarım bağırsaklıdır.
  • 6,5 kg 4 sarım bağırsaklıdır.

İsteğe göre her kg ebat ve içerikte kokoreç üretimimiz mevcuttur.

2-Özel sarım uykuluk mumbar badem çözlü kuzu kokoreç:

İsteğe göre her kg ebat ve içerikte kokoreç üretimimiz mevcuttur.

3-Atom kokoreç:

Bu ürünümüz özel sarım uykuluk badem çözlüdür.

  • 350gr – 400gr
  • 400gr – 500gr
  • 500gr – 600gr

İsteğe göre her kg ebat ve içerikte kokoreç üretimimiz mevcuttur.

Toptan Kokoreç Fiyatları

Toptan kokoreç fiyatları genel olarak bütçe dostudur. Fiyatlar sipariş doğrultusunda değişmektedir. Toptan siparişlerde müşteriyi maddi anlamda zorlamayacak fiyat teklifleri yapılmaktadır. Kokoreç üretiminde ve satışında ön plana çıkan firmamız Özgün Kokoreç, kaliteli ve güvenilir lezzetin adresidir. Üretimini yaptığımız kokoreç, toptan sipariş doğrultusunda hazırlanarak satışa sunulmaktadır.

Toptan kokoreç siparişi vermek isteyen müşteriler sipariş detayını oluşturabilir. Kokoreç, özel sarım olarak hazırlanabildiği gibi klasik olarak da hazırlanarak satışa hazır hale getirilir. Toptan satışlarda sipariş üzerine kilogram, ebat ve içerikte kokoreç üretimi yapılmaktadır. Doğru ve uygun fiyata lezzetli kokoreç siparişi için sizler de Özgün Kokoreç ailesini güvenle tercih edebilirsiniz.

Toptan Kokoreç İstanbul

Toptan Kokoreç istanbul da anlaşmalı kargolarımızla adresinize ürünün yapısı bozulmadan gönderilmektedir..

Özgün Kokoreç olarak toptan kokoreç gönderimi yaptığımız ettiğimiz ilçeler; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu

Toptan Kokoreç Sipariş

Toptan Kokoreç Sipariş 1 gün önceden vermeniz gerekiyor.. ister fırınlanmış, ister çiğ vakumlu şekilde gönderim sağlıyoruz. Müşterilerimiz için toptan kokoreç siparişi almaktan gurur ve keyif duyuyoruz. Siz sadece arkanıza yaslanın, internet üzerinden toptan kokoreç siparişinizi verin ve kapınıza kadar gelecek ürünlerimiz ile arzu ederseniz bizim tarif ettiğimiz şekilde pişirin.

Kokoreç satın alırken sağlığınızdan olmak yerine kalite ve özenle hazırlanmış taptaze satış yapan kokoreç tezgahlarını tercih edin.

Toptan Kokoreç Resimleri

Toptan kokoreç resimleri  müşterilerimize gönderdiğimiz ürünlerdir..

Gönderimini yapacağımız ürünlerin yapısı bozulmayacak şekilde strafor köpüklere, içinde buz ekleyerek gönderim sağlıyoruz..