izmir usulü kokoreç

İzmir Usulü Kokoreç

İzmir Usulü Kokoreç, Türk mutfağının eşi benzeri olmayan bir lezzetidir. Özgün Kokoreç olarak sizleri bu özel lezzet ile pendikteki mekanımızda buluşturmaktayız. İzmir usulü kokoreçin istanbul usulü kokoreç den farkı içerisine domates, biber, turşu katılmıyor ve kokoreçler iri kıyım servis ediliyor.. Alanında uzman ve yetenekli ustalarımız ile İzmir usulü kokoreç ile tanışacaksınız. Bir kere tadına baktıktan sonra bugüne kadar yediğiniz bütün kokoreçleri unutacaksınız.

İzmir Usulü Kokoreç hazırlanırken;

  • Titiz ve dikkatli bir şekilde şişe sarıldıktan sonra kor ateşte pişirilmektedir.
  • Sürekli çevrilmektedir.
  • Önemli olan nokta ise şişe dizim tekniğidir.

Küçük bir nokta gibi görünür ancak kritik bir öneme sahiptir. Sahip olduğumuz tecrübe ve sevgi ile yapmamızı lezzetimizin sırlarından sadece birkaçıdır.

Sizlerin lezzetlerimizi beğenmesi kokoreç yapmaya başladığını ilk günden itibaren her zaman her şeyden önce gelmiştir ve gelmeye de devam edecektir. Balıkesir yöresi olmak üzere ülkemizin her yerinde yapılan bir lezzettir. Yöreden yöreye farklılıklar olsa da her biri birbirinden daha güzeldir.

İzmir usulü kokoreç tarifi de özel bir kokoreç tarifidir. Klasik bir kokoreçten çok daha fazlasını bulacağınız bu tarif için Özgün Kokoreç sizin için doğru yerdir. Nerede yesek diye düşünmeyin. Dilerseniz ekmek arasında da dilerseniz de ince dilimler halinde hazırlanan servisi tercih edebilirsiniz. Şalgam suyu, turu suyu gibi içecekler ile de birlikte dilediğiniz içecek ile birlikte yiyebilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet: Özgün Kokoreç

Özgün kokoreç denince akla ilk gelen yerler arasında yer almanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sizleri de İzmir usulü kokoreç yapımı ile buluşturmaktayız. Toptan kokoreç hizmetimiz ile de büyük aile yemeklerinden kutlamalarına kadar ulaşmaktayız. Başka bir seçenek ise de özel sarım donmuş olarak da satılmaktadır. Kokoreç sevenleri, bu lezzet ile buluşturana kadar çalışacağız.

Uygun Fiyatlı İzmir Usulü Kokoreç

Kaliteli, lezzetli bir kokoreç olmasının yanı sıra İzmir usulü kokoreç fiyatı olarak da uygun olması ile de dikkat çekmektedir. Hem uygun fiyatlı hem de çok lezzetli bir kokoreç için sipariş verin ve istediğiniz şekilde tadını çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , ,

Call Now Button